RRETH NESH

Ne jemi një prodhues profesional timon çelikut në Kinë e cila është e specializuar në projektim, prodhim dhe customizing rims. Surviving varet nga cilësia, rreptësisht kontrollin e cilësisë është përgjegjësi e jona, qëllimi ynë është për të shitur rrota Macwell në çdo cep të botës. 

avantazhin tonë

Wheel Tube

Trung rrota (2)

Tub rrota (2)

pa trung Wheel

LAJME

PRODUCT FUNDIT

WhatsApp Online Chat !